O nas

Stworzona w latach siedemdziesiątych przez Barbarę Skowron firma BARBARAS, znajduje się w małej, malowniczej miejscowości Sztombergi w południowej Polsce. W tym pięknym miejscu otoczonym urokliwymi lasami, przeszłość łączy się z nowoczesnością. Tutaj tworzymy i realizujemy projekty czapek i odzieży dla dzieci i niemowląt. Bo kiedy praca staje się pasją, powstają piękne rzeczy.

Dzięki nowoczesnemu, autorskiemu programowi komputerowemu, dbamy o poprawność całego procesu produkcji. Rozwijamy się. Stawiamy na nowe technologie i bezpieczeństwo: precyzyjne cięcia, hafty i ekologiczne nadruki. Współpracujemy z najlepszymi europejskimi specjalistami w branży odzieżowej.

Stałe doskonalenie materiałów i dodatków, innowacyjny design, znakomite dopasowanie i komfort noszenia to elementy, które odróżniają nas od samego początku powstania. Nasze ukierunkowanie na nowe pomysły i nowe technologie to prawdziwy motor rozwoju. Lecz przy tym serce nadal pozostaje to samo: tworzenie z pasją czapek i odzieży dla najmłodszych.

Dziś nasze produkty można spotkać w sklepach i butikach na kilku kontynentach. Każdy sklep, każdy Klient to dla nas powód do dumy.

Ubieramy bardzo młodych ludzi.

Dzieci są absolutnie w centrum naszej uwagi. Istniejemy dla nich. Od nich się uczymy. Dla nich tworzymy. Są nasza nadzieją na nieśmiertelność.

Ciągle czerpiemy pomysły z własnej wyobraźni, by tworzyć i dzielić się niezwykłym światem BARBARAS. Tak więc, zapraszamy do świata BARBARAS.