Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czapka wiosenna dla dzieci. Którą wybrać?

2019-09-17
Czapka wiosenna dla dzieci. Którą wybrać?

Kwiaty zaczynają kwitnąć a trawa nabiera zielonego koloru. To może oznaczać tylko jedno: nadchodzi Wiosna!

A wraz z nadejściem Wiosny, zastanawiamy się co najlepiej założyć na głowę. Dobrze dobrana czapka to przede wszystkim ochrona główki dziecka przed chłodem, ale i element dopełniający całości stylizacji. Główkę malucha trzeba wyjątkowo chronić zarówno przed słońcem, wiatrem i chłodem. W wiosennym okresie pogoda bywa kapryśna, więc Kochany Rodzicu zmień czapkę zimową na czapkę bawełnianą.

Czapka bawełniana jest lżejsza i cieńsza. Głowa Dziecka oddycha, a mimo to jest chroniona przed chłodem. Możesz wybierać z pośród wielu materiałów i z ogromnej ilości fasonów i pięknych kolorów!

Nie wiesz, którą wybrać? Przekonaj się jakie to proste:

Czapki wykonane z bawełny (z przędzy), są ciepłe i doskonale sprawdzą się zaraz po zimie, kiedy za oknem jeszcze zimno. Bywają często podszyte podszewką, co dodatkowo podnosi ich ciepłochronność. Możesz wybierać w całej gamie różnych modeli czapek, od tych najmniejszych z doszytym uchem i wiązaniem po czapki tzw. Beanie dla starszych dzieci. Te czapki rekomendujemy przede wszystkim dla Maluszków.

Czapki wykonane z cienkiej bawełny z dodatkiem elastanu, sprawdzą się przy cieplejszej Wiośnie. Mogą być pojedyncze lub trochę cieplejsze - podwójne. Są bardzo wygodne i ładnie układają się na głowie Dziecka. Wybór w fasonach jest raczej ograniczony, ale Kochane Mamy szaleństwo zdobień i kolorów to niekończąca się historia! Rekomendujemy je dla trochę starszych dzieci (1,5 Y +). I dodajemy, że to ulubiona czapka wszystkich dzieci i MUST HAVE tego sezonu.

Czapki wykonane z różnych mieszanek przędz np. z wiskozą. Najczęściej spotykamy je w propozycjach dla dziewczynek. Są delikatne, cieniutkie i lekko połyskujące ze względu na specyfikę przędzy. Doskonałe, pastelowe kolory idealne dla małych dziewczynek, na chrzest, na uroczystości i inne ważne wydarzenia.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel