Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jedna czapka, wiele pomponów!

2019-09-17
Jedna czapka, wiele pomponów!

Czapka z odpinanym pomponem to absolutny hit tej zimy. Pompony każdej stylizacji naszego Malucha dodają uroku i magicznego, zimowego blasku. Teraz jednak, dzięki możliwości jego odpięcia, taka czapka dla dziecka zyskuje dużą przewagę nad jej konkurentkami.

Po pierwsze znikają odwieczne pomponowe problemy: pompon nie mieści sie pod kapturem albo uwiera w wózku. W każdej chwili można bowiem go odpiąć a czapka wchodzi wtedy łagodnie pod kaptur i nie ma żadnych elementów, które w jakiś sposób to uniemożliwiają bądź przeszkadzają Maluchowi.

Po drugie różne zimowe stylizacje, inna kurtka czy płaszczyk nie wymagają kolejnej czapki. Wystarczy dokupić odpinany pompon w odpowiednim kolorze i z łatwością dopasować go do nowego okrycia. Dzisiaj Maluch może mieć czapkę z grantowym pomponem a jutro już z czerwonym bądź czarnym. Nie ma z tym żadnego problemu.

Po trzecie odpięty pompon nie staje się bezużyteczny. Zamienne pompony wyposażone są bowiem w rzemyk wraz z eleganckim klipsem. Łatwo więc zamienisz go w breloczek lub jako ciekawy dodatek przyczepisz do swojej torebki bądź plecaka.

Po czwarte czapki z odpinanymi pomponami to klasa sama w sobie. Wykonane z certyfikowanych, włoskich przędz dają gwarancję, że Twój Maluch będzie się bezpiecznie nimi cieszył.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel