Metody płatności

Rodzaje i metody płatności

Metody płatności

W sklepie internetowym Barbaras.pl zawsze kupujesz wygodnie i bezpiecznie, ponieważ dajemy Ci do wyboru trzy sposoby płatności:

Przelew zwykły – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu:

Nazwa banku: Bank Pekao S.A.

Numer konta: 94 1240 2786 1111 0010 8439 1778

Tytuł: Zamówienie nr [tu wpisz nr twojego zamówienia] - Barbaras.pl

Firma Odzieżowa Barbaras Marcin Skowron

Sztombergi 100

28-200 Staszów

Płatność elektroniczna PayU lub PayPal – wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu, korzystając z karty W naszym sklepie wykorzystujemy system PayU lub PayPal. Płatności dokonujesz w łatwy sposób po złożeniu zamówienia. Zostaniesz automatycznie przekierowany do wybranego serwisu. Tam wybierasz swój bank, logujesz się do niego swoimi danymi dostępowymi, a następnie potwierdzasz płatność. Cały proces zajmuje zwykle tylko kilka chwil, a serwisy PayU i PayPal używają certyfikatów szyfrujących SSL, co gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji.

Karta płatnicza - płatności w sklepie Barbaras.pl można dokonać za pomocą karty płatniczej. Sklep obsługuje karty - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Aby tego dokonać należy podać potrzebne informacje o karcie i jej posiadaczu, następnie potwierdzić transakcję kodem CVV lub CVC.

Płatność przy odbiorze – wybierając tą formę płatności, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki, bądź gotówką jeśli odbierasz zamówienie w naszej siedzibie W przypadku odbioru zamówionego towaru z Paczkomatu InPost, otrzymasz link do płatności (e-transfer), możesz też skorzystać z kart płatniczych (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) w Paczkomacie InPost. Operatorem płatności w przypadku Paczkomatów InPost jest serwis eCard. S.A.

Wybierając wpłatę z góry on-line lub płatność przy odbiorze, od razu przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia. Jeśli wybierzesz przelew zwykły z Twojego konta bankowego, środki księgowane są przez bank z reguły w ciągu jednego dnia roboczego.

Formy zwrotu środków

W przypadku zwrotu zakupionego towaru zwrot środków będzie dokonany w taki sam sposób, jak została dokonana płatność. W przypadku płatności za pobraniem zwrot środków nastąpi na podany przez Zamawiającego rachunek bankowy. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

pixel