• Jedna czapka, wiele pomponów.
  Jedna czapka, wiele pomponów.

  Czapka z odpinanym pomponem to absolutny hit tej zimy. Pompony każdej stylizacji naszego Malucha dodają uroku i magicznego, zimowego blasku. Teraz jednak, dzięki możliwości jego odpięcia,  taka czapka dla dziecka zyskuje dużą przewagę nad jej konkurentkami.

 • Jak wybrać idealną czapkę dla Niemowlaka – 3 kroki do sukcesu.
  Jak wybrać idealną czapkę dla Niemowlaka – 3 kroki do sukcesu.

  Czapka dla Niemowlaka to duże wyzwanie. Od czego zaczynamy? Zaczynamy od poznania rozmiaru. Najpierw należy więc zmierzyć obwód głowy Dziecka. Większość europejskich producentów posługuje się skalą rozmiarową, jaką jest obwód głowy. Jak zmierzyć obwód głowy Dziecka? To proste. Wystarczy metr krawiecki, którym oplatamy główkę tuż nad uszami. Musi przechodzić przez środek czoła i potylicę. Kiedy już znasz rozmiar, zastanów się jakiej czapki dla dziecka potrzebujesz. Wybór odpowiedniej czapki...

 • Czapka najwyższej jakości – czyli jaka?
  Czapka najwyższej jakości – czyli jaka?

  Najwyższa jakość czapek, najwyższa jakość materiałów, design-  to określenia, na które często natykamy się poszukując idealnej czapki dla dziecka. Co to jednak oznacza w praktyce? Co kryje się pod tymi tajemniczymi, ogólnymi hasłami? Na jakie parametry produktów zwrócić uwagę, aby Twój zakup okazał się strzałem w dziesiątkę?

Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)