JEDNA CZAPKA WIELE POMPONÓW. ZOBACZ HIT TEGO SEZONU

pompony.jpg

W sezonie Jesień-Zima 2018 mamy dla Was absolutny hit – czapki z odpinanymi pomponami.


Proste zapięcie i szeroki wachlarz różnorodnych kolorów pozwala na dopasowanie czapki do każdej okazji.


Pompony każdej stylizacji naszego Malucha dodają uroku i magicznego, zimowego blasku. Teraz jednak, dzięki możliwości jego odpięcia, taka czapka dla dziecka zyskuje dużą przewagę nad jej konkurentkami.


Po pierwsze znikają odwieczne pomponowe problemy: pompon nie mieści sie pod kapturem albo uwiera w wózku? W każdej chwili można go odpiąć a czapka wchodzi łagodnie pod kaptur.


Po drugie różne zimowe stylizacje, inna kurtka czy płaszczyk nie wymagają kolejnej czapki. Wystarczy dokupić odpinany pompon w odpowiednim kolorze i z łatwością dopasować go do nowego okrycia. Dzisiaj Maluch może mieć czapkę z grantowym pomponem a jutro już z czerwonym bądź czarnym.


Po trzecie odpięty pompon nie staje się bezużyteczny. Zamienne pompony wyposażone są bowiem w rzemyk wraz z eleganckim klipsem. Łatwo więc zamienisz go w breloczek lub jako ciekawy dodatek przyczepisz do swojej torebki bądź plecaka Malucha.


Po czwarte czapki z odpinanymi pomponami to klasa sama w sobie. Wykonane z certyfikowanych, włoskich przędz dają gwarancję, że Twój Maluch będzie się bezpiecznie nimi cieszył.

Zobacz produkty