Metody płatności

W naszym sklepie internetowym możesz zapłacić na kilka sposobów:

Szybkie płatności elektroniczne obsługiwane przez systemy Pay U i Pay Pal

Płatności dokonujesz w łatwy sposób po złożeniu zamówienia. Zostaniesz automatycznie przekierowany do wybranego serwisu. Tam wybierasz swój bank, logujesz się do niego swoimi danymi dostępowymi, a następnie potwierdzasz płatność.

W ramach serwisów możesz też skorzystać z przelewu tradycyjnego lub z płatności kartą kredytową lub debetową VISA  jak i MASTER CARD  - aby tego dokonać należy podać potrzebne informacje o karcie i jej posiadaczu, następnie potwierdzić transakcję kodem CVV lub CVC.

Cały proces zajmuje zwykle tylko kilka chwil, a serwisy Pay U i Pay Pal używają certyfikatów szyfrujących SSL, co gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji.

Płatność przy odbiorze:

Wybierając tą formę płatności, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki, bądź gotówką jeśli odbierasz zamówienie w naszej siedzibie

W przypadku odbioru zamówionego towaru z Paczkomatu InPost, otrzymasz link do płatności (e-transfer), możesz też skorzystać z kart płatniczych (Visa  , Visa Electron  , MasterCard  , Maestro  )  w Paczkomacie InPost. Operatorem płatności w przypadku Paczkomatów InPost jest serwis eCard. S.A.