Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o sklepie

Barbaras dla dzieci

Poznaj Nas

Poznaj Nas

Nasza historia zaczęła się ponad 40 lat temu, choć artystyczno-rzemieślnicze tradycje marki sięgają już XVIII wieku.
Założycielką i główną kreatorką marki była Barbara Skowron. To ona stworzyła małą rzemieślniczą firmę produkującą czapki dla dzieci   z wielkimi marzeniami. Od początku korzystamy z naturalnych materiałów, projektujemy i wykonujemy rzeczy trwałe, funkcjonalne, bawimy się kolorami.  A jednak w tym wszystkim jest jeszcze coś, co sprawia, że ktoś sięga i wybiera ten a nie inny produkt.  Wierzymy, że to „coś” – coś wyjątkowego w naszych czapkach dostrzegą partnerzy handlowi  i przekonają do tego tą osobę, która dokonuje ostatecznego wyboru. Nasz świat to piękne, zielone świętokrzyskie. To tu wykonujemy nasze produkty i jesteśmy dumni, że wszystkie mają etykietę „Made in Poland”.  Dziś współpracujemy z Klientami na całym świecie – w Europie, Azji, Ameryce Północnej.  Wasz uśmiech i pozytywne opinie to największa nagroda oraz mobilizacja do dalszych działań i stałego ulepszania naszej marki.  Dziękujemy za Wasze zaufanie!

 

Świat Barbaras

  • Świat Barbaras to świat bezpieczeństwa, solidności i komfortu.
  • Tworzymy niepowtarzalne czapki dopasowane do osobowości i pragnień każdego z nas, idealne na co dzień i na specjalne okazje.
  • Projektujemy, bawimy się wzorami, materiałami i dodatkami. Pracujemy z ludźmi, którzy wiedzą co jest i będzie modne. Uwielbiamy dobry design i dobrze zaprojektowane, zachwycające formy.
  • Wśród naszych czapek znajdzie się coś zarówno dla tradycjonalistów jak i dla podążających za modą, dla otwartych na świat optymistów i dla tych, którzy uwielbiają odrobinę szaleństwa.
  • Od pierwszej do ostatniej nitki dbamy o to, by nasze produkty cieszyły Was swoją jakością, wzornictwem i funkcjonalnością. By były dla Was wyjątkowe.
pixel