Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Współpraca hurtowa

Współpraca hurtowa

Współpraca hurtowa

ZOSTAŃ NASZYM DYSTRYBUTOREM

Swoich nowych partnerów szukamy na całym świecie i podobnie jak Ty wierzymy, że nasza współpraca pomoże osiągnąć nam znaczący wzrost sprzedaży w Twoim regionie i przyniesie obopólne korzyści.

KONTAKT

Zrób pierwszy krok. Skontaktuj się z nami i krótko przedstaw charakter swojej działalności, określ region sprzedaży i spodziewane efekty naszej współpracy.

SPOTKANIE I ANALIZA POTRZEB

Wstępny kontakt to dopiero początek. Spotkanie pozwoli nam dokładnie dowiedzieć się czego potrzebujesz i w jaki sposób możemy na te potrzeby odpowiedzieć. Przedstawimy Ci naszą szczegółową ofertę, porozmawiamy o warunkach współpracy. Pracujemy w oparciu o przejrzyste warunki oraz sprawną dostawę.

ZAMÓWIENIE

Kolejnym krokiem jest zamówienie produktów. Można je zamówić na podstawie prezentowanej kolekcji, katalogów, panelu B2B. Jesteśmy niezwykle elastyczni, wybór formy należy więc do Ciebie. Po złożeniu zamówieniu otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz termin wysyłki. Zawsze będziesz mieć więc pewność, że zamówienie dotarło a dzięki określonemu terminowi wysyłki będziesz mógł z góry zaplanować swoje działania.

DOSTAWA

Mamy wiele opcji dostawy na rynku polskim oraz międzynarodowym. Wspólnie wybieramy najkorzystniejszą formę wysyłki w oparciu o koszty oraz terminy.

WSPARCIE

Wspieramy Dystrybutorów m.in. poprzez:

 • wysyłkę materiałów marketingowych,
 • szkolenia o produktach i nowościach w ofercie,
 • udział w międzynarodowych targach branżowych,
 • bank zdjęć produktów,
 • ciągły kontakt z działem sprzedaży.
Współpraca hurtowa

WSPÓŁPRACA ZE SKLEPAMI i BUTIKAMI

Stale poszerzamy sieć naszych partnerów na całym świecie. Jeśli więc jesteś zainteresowany włączeniem naszych produktów do asortymentu swojego sklepu bądź butiku, zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

Zaprezentuj nam informacje o swojej dotychczasowej działalności, podaj region sprzedaży i umiejscowienie sklepu a my wyznaczymy odpowiedniego opiekuna handlowego do kontaktów z Tobą.

ANALIZA POTRZEB

Nasz opiekun handlowy z przyjemnością skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe. Wspólnie wyznaczycie termin spotkania, na którym Ty szczegółowo poznasz naszą ofertę a my Wasze potrzeby. Pracujemy w oparciu o przejrzyste warunki współpracy oraz szybką dostawę. Wierzymy, że mając produkty Barbaras w swojej ofercie, szybko zdobędziesz nowych klientów i zauważysz wzrost sprzedaży.

ZAMÓWIENIE

Nasze produkty możesz zamówić na podstawie kolekcji prezentowanej przez Opiekuna handlowego lub z przejrzystych katalogów. Po zamówieniu otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz termin wysyłki. Będziesz mieć więc pewność, że zamówienie dotarło a dzięki określonemu terminowi wysyłki będziesz mógł z góry zaplanować swoje działania.

WYSYŁKA

Mamy wiele opcji dostawy na rynku polskim oraz międzynarodowym. Wspólnie wybieramy najkorzystniejszą formę wysyłki w oparciu koszty oraz terminy.

WSPARCIE

Wspieramy Sklepy m.in. poprzez:

 • wysyłkę materiałów marketingowych,
 • wizyty Opiekunów handlowych,
 • szkolenia o produktach i nowościach w ofercie,
 • udział w międzynarodowych targach branżowych,
 • bank zdjęć produktów.

ATRAKCYJNE OFERTY NA PANELU B2B

Będąc naszym Klientem masz dostęp do panelu B2B, w którym znajdziesz wiele ofert w specjalnych cenach. Zamówienia wysyłamy w ciągu kilku dni i to Ty decydujesz jaki dodatkowy rabat sobie wypracujesz.

Współpraca hurtowa

CZAPKI POD MARKĄ WŁASNĄ

Chcesz rozszerzyć swoją markę? Poszerzyć ofertę handlową? Z nami stworzysz własną markę doskonale jakościowych czapek zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

KONTAKT I ANALIZA POTRZEB

Skontaktuj się z nami. Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście. Chętnie spotkamy się z Tobą, aby szczegółowo omówić Twoje potrzeby i nasze możliwości.

TWORZENIE KOLEKCJI

Stworzymy kolekcję w oparciu o Twoje pomysły, jednakże będziemy współpracować z najlepszymi znawcami trendów z całej Europie, którzy pomogą nadać projektom właściwy kierunek. Pracujemy z ludźmi, którzy wiedzą wszystko o operowaniu kolorem i materiałem (colour & trim design), elektronice odzieżowej (wearable technology), prognozowanie trendów (trendscouting) a także stylu i kreowaniu wizerunku. Przede wszystkim jednak wiedzą co jest i będzie modne. Zajmiemy się wszystkim od doboru przędz, kolorów, dodatków po profesjonalne wykonanie prototypów i produkcję. Produkujemy w Polsce i jesteśmy w stanie stworzyć kolekcję dla najbardziej wymagającej marki.

ZAMÓWIENIE I WYSYŁKA

Podczas zamówienia wspólnie ustalamy warunki i termin jego realizacji. Wybieramy najkorzystniejszą formę wysyłki w oparciu o koszty oraz terminy dostawy.

Współpraca hurtowa

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Dzięki nowoczesnemu, autorskiemu programowi komputerowemu, dbamy o poprawność całego procesu produkcji. Rozwijamy się. Stawiamy na nowe technologie i bezpieczeństwo. Stałe doskonalenie materiałów i dodatków, innowacyjny design, znakomite dopasowanie i komfort noszenia to elementy, które odróżniają nas od samego początku powstania.

Z sukcesem stosujemy najnowsze technologie:

 • Ekologiczne, oddychające i bezpieczne farby również dla niemowląt.
 • Nanokapsularne farby zmieniające kolor pod wpływem UV.
 • SilverYarn Technology.
 • Niska elektrostatyka.

Motorem naszego rozwoju jest skupienie się na nowatorskich pomysłach i nowych technologiach, które pomogą je realizować. Stoworzyliśmy 3 specjalistyczne linie produktów przeznaczone dla m.in. rynku czapek austriackiego, norweskiego oraz belgijskiego.

DODATKI I MATERIAŁY

Pracujemy z ludźmi, którzy wiedzą co jest i będzie modne. Tworzymy nietypowe łączenia materiałów, technologii i fasonów. Uwielbiamy dobry design i dobrze zaprojektowane, zachwycające formy

Łącząc pasję do tworzenia i miłość do najwyższej jakości produktów używamy:

 • Najwyższej jakości wyselekcjonowanych, włoskich przędz z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.
 • Kryształów Swarovski Element.
 • Biopolaru 2.0.
 • Bawełny organicznej.
 • Termoociepliny IsoSoft.
 • Unikalnego systemu przypinania i odpinania pomponów.
 • Posiadamy nieograniczone możliwości w doborze materiałów, futer, biżuterii czy innych dekoracji.

Każdy produkt to dla nas małe dzieło sztuki

pixel